Kā kļūt bagātam no nulles

2,99 

In stock

Autori Edgars Auziņš
Identifikatori 9798224961320
Formāti DOCX, EPUB, FB2, MOBI, PDF, TXT

Kā kļūt bagātam n...
Published:
Author: EDGARS AUZIŅŠ

Priekšvārds

 

 

 

 

Zelta iespējas, kuras jūs meklējat, ir paslēptas sevī. Ne tev apkārt, ne veiksmes, ne nejaušības vai citu palīdzības dēļ, tikai sevī.

 

Orison Sweet Maden

 

Imigranti, kas devās uz Ameriku, uzskatīja, ka ceļi šeit ir bruģēti ar zeltu. Viņi uzskatīja, ka slava un bagātība šeit ir pieejama ikvienam. Taču realitāte un viņu pašu pieredze viņus pārliecināja, ka tas tā nav. Patiesība bija tāda, ka bagātība nāk pie tiem, kas to meklē. Braiens Treisijs zina, kur meklēt. Pielietojot grāmatā aprakstītos principus, viņš no nabaga pārdevēja kļuva par miljonāru nepilnu 10 gadu laikā.

 

Ar savu padomu Braiens ir palīdzējis simtiem uzņēmumu un tūkstošiem uzņēmēju gūt finansiālus panākumus, kas ievērojami pārsniedza viņu cerības. Viņš pastāvīgi ceļo pa valsti, organizējot seminārus par pārdošanu, vadību, uzņēmējdarbību, biznesu un personīgo attīstību. Viņš ir sava uzņēmuma prezidents un visvairāk pārdotais autors vairāk nekā 300 audio un video programmām. Viņš ir arī autors 35 grāmatām, kas tulkotas 25 valodās. Grāmatā Kā kļūt bagātam no nulles Braiens Treisijs stāsta, kā kļūt bagātam neatkarīgi no jūsu pašreizējās situācijas un finansiālā stāvokļa.

 

Jūs uzzināsit par pieciem galvenajiem bagātības avotiem un 18 principiem, idejām un jēdzieniem, kas nepieciešami, lai programmētu sevi panākumiem. Iepazīsies ar pieciem veiksmīga biznesa veidošanas noteikumiem, uzzināsi, kā par to iegūt naudu, un uzzināsi 10 gudras investēšanas noteikumus. Šos principus ir pārbaudījis laiks un to cilvēku personīgā pieredze, kuri no nabadzības nonākuši bagātībā. Lasot par to, kā Braiens Treisijs un daudzi citi to darīja, jūs arī uzzināsit, kā kļūt bagātam no nulles, atrodot ceļu, kas ir ideāli piemērots jūsu talantiem un spējām. Jūs sapratīsit, ka tam nav ierobežojumu.

 

Viktors Rīslings

 

 

 

 

 

Ievads

 

 

 

 

Cilvēks nevar kļūdīties ar talantu.

 

Savienojieties tikai katrā lomā

 

Iztēle, sajūta, prāts un aizraušanās

 

Un diezgan daudz humora.

 

Gēte, «Fausts»

 

Atšķirība starp panākumiem un neveiksmēm

 

Paldies, ka iegādājāties šo grāmatu. Atšķirība starp tiem, kam izdodas, un tiem, kuriem neveicas, ir pavisam vienkārša: veiksmīgi cilvēki ir orientēti uz rīcību, neveiksmīgie ir orientēti uz sarunām. Cilvēki, kuri paši ir sasnieguši lieliskus rezultātus, ir tie, kas strādā; tie, kas dzīvē maz sasnieguši, tikai sapņo, cer, lūdz un visos iespējamos veidos cenšas attaisnot savu neizdarību. Atverot šo grāmatu, tu esi spēris soli pretī tiem, kas veido savu dzīvi, sperot soli prom no tiem, kuri lēnprātīgi pieņem visu, kas ar viņiem notiek.

 

Šī grāmata ir piesātināta ar amerikāņu garu, balstīta uz amerikāņu piemēriem un statistiku, taču tajā mācītie principi ir universāli. Ar dažām izmaiņām tos var izmantot jebkurā pasaules valstī ar tirgus ekonomiku. Mūsdienās ASV ir brīvākā ekonomiskā sistēma un daudzas iespējas. 2004. gadā 19 procenti amerikāņu vecumā no 18 līdz 54 gadiem plānoja uzsākt savu biznesu, kas ir lielākais procents pasaulē, liecina Eiropas Sadarbības un attīstības organizācijas Parīzē dati. Pateicoties šim labvēlīgajam biznesa klimatam, Amerikā ir daudz vairāk paštaisītu miljonāru un miljardieru nekā jebkurā citā valstī. Tā nu lūk.

 

Sākot no nulles

 

Es uzaugu ļoti nabadzīgā ģimenē. Mans tēvs pastāvīgi mainīja darbu un ilgu laiku nestrādāja, tāpēc manas mātes alga kā medmāsa bieži vien bija vienīgais iztikas avots man un trim brāļiem. Mēs uzaugām, ēdot makaronus un sieru un iegādājāmies savas drēbes tikai no Pestīšanas armijas. No desmit gadu vecuma es pati pelnīju naudu, veicot nelielas lietas un strādājot dārzā vai ap māju pie kaimiņiem.

 

Kad man palika piecpadsmit, es nolēmu meklēt finansiālo panākumu noslēpumus. Es, tāpat kā daudzi jaunieši, sapņoju kļūt bagātam līdz trīsdesmit gadu vecumam. Tomēr trīsdesmit gadu vecumā, neskatoties uz īsiem panākumiem, man bija tikpat daudz naudas kā divdesmit. Es pat nebeidzu vidusskolu un, ja neskaita spēju pārdot, ne ar ko citu nevarēju lepoties.

 

Toreiz es sāku nopietni domāt par savu finansiālo stāvokli un to, cik mazs progress man ir bijis 10 gadu laikā. Daudzi mani draugi iedzīvojās diezgan labi: apprecējās, dzemdēja bērnus, dzīvoja skaistās mājās un nopelnīja labu naudu. Es nokļuvu finansiālā strupceļā.

 

Pēc vairākiem mēģinājumiem ātri nopelnīt naudu, es nolēmu izveidot reālu plānu, lai sasniegtu finansiālo neatkarību. Un tas strādāja. Protams, man nācās saskarties ar īslaicīgām grūtībām un neskaitāmiem šķēršļiem, no pieļautajām kļūdām guvu daudz vērtīgu mācību, taču galu galā uzvarēju, nopelnot vairāk nekā miljonu dolāru. Tas, ko es varu darīt, būs iespējams arī jums.

 

SKU: 46363 Categories: ,

Autori Edgars Auziņš
Identifikatori 9798224961320
Formāti DOCX, EPUB, FB2, MOBI, PDF, TXT

Grāmata ir piepildīta ar stratēģiskām idejām un praktiskiem padomiem, kas palīdzēs ātri uzlabot pašsajūtu, sākot no tā līmeņa, kādā šobrīd sevi uzskatāt.Plašam lasītāju lokam.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu